Krzesło składane Alessi Piana, białe

ASPN9001 Alessi Alessi
1032.00 PLN
1 032,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASPN9001
Wymiary
52 x 46 cm
wysokość 90 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne PP, włókno szklane

Opis produktu

Pomysłowe, białe krzesło Alessi Piana składane całkowicie „na płasko”. Gdy nie jest używane można je swobodnie wsunąć pod łóżko lub do szafy. Warto zwrócić uwagę na niezwykłą wytrzymałość krzesła: wykonane z połączenia włókna szklanego i tworzywa sztucznego jest niemal niezniszczalne. Składa się z 3 części, które obracają się wokół jednej osi , co sprawia, że nie widać mechanizmu odpowiadającego za regulację krzesła (jest w jego środku).
Kwintesencja prostoty i funkcjonalności.
Produkty sygnowane marką Alessi wyróżnia unikatowe wzornictwo i prawdziwie włoska fantazja! Prosto z głównej linii tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię