Krzesło Woud Mono czarne

100011 Woud Woud
3001.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100011
Wymiary
78 x 51 cm
głębokość siedziska 51 cm
wysokość siedziska 45,5 cm
waga 4 kg
Materiały
Nogi: lite drewno dębowe. Siedzisko: sklejka UPM Grada

Opis produktu

Krzesło Mono jest ciekawą interpretacją nieograniczonych możliwości jakie daje drewno. Główną inspiracją do stworzenia tego projektu była chęć wyprofilowania krzesła w taki sposób, w jaki składa się kartkę papieru. Ciekawym elementem jest otwór w centralnej części krzesła, który dodaje projektowi uroku i niepowtarzalnego charakteru. Wygodę użytkowania zapewniają solidne nogi z litego drewna dębowego, komfortowe siedzisko oraz ergonomiczne oparcie. Fiński projektant Kasper Nyman, zachował doskonałe proporcje pomiędzy prostotą formy a precyzją szczegółu. Wynikiem jego nieszablonowego myślenia są wyjątkowe meble, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz prostotą wizualną. Krzesło Mono sprawdzi się w jasnych jadalniach – przy nowoczesnych blatach albo dużych, drewnianych stołach.
Siedzisko zostało wykonane z jednego kawałka sklejki UPM Grada. Jest to materiał który kształtuje się pod wpływem ciepła i ciśnienia.

Marka

Duńska Marka Woud powstala w 2014 roku. Założyciele Woud - Mia i Torben Koed, wybierają do produkcji wyłącznie najlepsze surowce: naturalne drewno, stal szlachetną, skóry anilinowe czy wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do współpracy zapraszają projektantów z całego świata, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak rónież wschodzące gwiazdy designu. Takie podejście stawia markę Woud wśród marek produkujących eleganckie, czy wręcz ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Produkty marki Woud są wybierane do aranzacji podkreślających status i dbałość o detale zarówno w domach i biurach, jak i w hotelach i restauracjach.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię