Krzesło Woud S.A.C. black leather

100031 Woud Woud
3579.00 PLN
3 579,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100031
Wymiary
Wysokość 72,5 cm
Głębokość 48,3 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 45,5 cm
Materiały
Stal, sklejka, fornir dębowy, skóra

Opis produktu

Krzesło Woud S.A.C. skórzane świetnie odnajdzie się w aranżacji jadalni w klimacie industrialnym w towarzystwie surowego drewna i cegły.

Krzesło S.A.C. zaprojektowane przez Naoya Matsuo dla duńskiej marki Woud. Łączy japońskie zamiłowanie do harmonii i skandynawską sztukę celebrowania codzienności. Dzięki prostej formie pasuje do dowolnie zaaranżowanych wnętrz kuchennych i jadalnianych.

Projektant sięgnął po dwa kontrastujące ze sobą, a zarazem świetnie uzupełniające się materiały – drewno i czarną stal. Siedzisko i oparcie zostały wykonane ze sklejki pokrytej dębowym fornirem, nogi i podłokietniki z czarnej stali. Dodatkowo w tym modelu siedzisko i oparcie wykończone zostały czarnymi, skórzanymi elementami, które przełamują geometryczne linie mebla i podkreślają jego elegancką formę.

Dzięki połączeniu eleganckich linii i zaokrąglonych krawędzi krzesło prezentuje się lekko i nowocześnie. Odpowiednio wyprofilowane oparcie pozwala ustawić je w taki sposób, żeby drewniane elementy nie stykały się ze sobą, a co za tym idzie, nie były narażone na uszkodzenia. Możliwość piętrowego przechowywania krzeseł S.A.C. będzie dużym atutem dla właścicieli niewielkich mieszkań – pozwoli na zaoszczędzenie cennego miejsca.

Cechy produktu:

  • harmonijna, prosta linia,
  • siedzisko i oparcie ze sklejki pokrytej dębowym fornirem,
  • podłokietniki i nogi wykonane z czarnej stali,
  • skórzane elementy na siedzisku i oparciu w kolorze czarnym,
  • wyprofilowane oparcie, 
  • możliwość sztaplowania - piętrowego przechowywania krzeseł.

Marka

Duńska Marka Woud powstala w 2014 roku. Założyciele Woud - Mia i Torben Koed, wybierają do produkcji wyłącznie najlepsze surowce: naturalne drewno, stal szlachetną, skóry anilinowe czy wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do współpracy zapraszają projektantów z całego świata, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak rónież wschodzące gwiazdy designu. Takie podejście stawia markę Woud wśród marek produkujących eleganckie, czy wręcz ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Produkty marki Woud są wybierane do aranzacji podkreślających status i dbałość o detale zarówno w domach i biurach, jak i w hotelach i restauracjach.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię