Książeczka - kolorowanka Rosie Flo "Kitchen"

kitchen Rosie Flo Rosie Flo
15.60 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
kitchen
Wymiary
20 x 20 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Ta wspaniała kolorowanka pozwoli poznać dziecku mnóstwo rzeczy związanych z kuchnią i domem! Małe postaci zostały poubierane w kreacje z makaronu, trzepaczki do białek, czy w suknie dekorowane tak, jakby to był smakowity torcik! Niezwykłe obrazki z kuchennymi akcentami z codziennego życia w niesamowitych sceneriach! W książeczce postaciom brakuje głów, ramion i nóg – należy je samodzielnie dorysować i oczywiście pokolorować cały obrazek I nic tu nie musi być takie, jak chcą dorośli!
Książeczki Rosie Flo’s zapewniają wiele radości i dostarczają kreatywnego zajęcia na kilka dni.
Podstawowe cechy każdej książeczki:
  • Papier w książeczkach Rosie Flo’s jest na tyle gruby, że przyklejając coś np. klejem na jednej stronie nie uszkadza się od razu następnej- to wyjątkowy plus tych kolorowanek!
  • Wysoka jakość wykonania i niesamowite wykończenia
  • Ilość stron: 36
  • Idealne dla dzieci od 4 do 12 lat

Artystyczna zabawa!

Marka

Rosie Flo’s to niesamowite książeczki do kolorowania, z pomocą których dziecko może wyczarować własny świat bajkowych postaci! W tych książeczkach postaciom brakuje głów, ramion i nóg – należy je samodzielnie dorysować i oczywiście pokolorować cały obrazek. I nic tu nie musi być takie, jak chcą dorośli! Książeczki Rosie Flo’s zapewniają wiele radości i dostarczają kreatywnego zajęcia na kilka dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię