Kubeczek Mette Ditmer Walnut

WALTUM01 Mette Ditmer Mette Ditmer
36.00 PLN

Special Price 36,00 zł

Normalna cena: 90,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 45,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
WALTUM01
Wymiary
7,5 x 10 cm
Materiały
Poliresin

Opis produktu

Wersja dla radykalnych wielbicieli klimatu kolonialnego: w kubeczku przechowujemy bambusowe patyczki, którymi czyścimy zęby oraz popiół z paleniska. W wersji postkolonialnej- klasyczne szczoteczki do zębów. I pastę.Kolekcja Orzech przywodzi na myśl kolonialne łaźnie. Aż prosi się o gałązki kwitnącej bawełny albo dzikie orchidee. Naturalna kolorystyka drewna ociepli atmosferę każdej łazienki.

Marka

Mette Ditmer jest duńską projektantką, która sygnuje własnym nazwiskiem linię akcesoriów łazienkowych. Wszystkie jej kolekcje posiadają oryginalny, niepowtarzalny styl i zostały zaprojektowane przez nią osobiście. Mette Ditmer przykłada szczególną wagę do pomysłu i jakości, dlatego opracowane przez nią przedmioty są częściowo wykonywane ręcznie z unikalnych i stylowych kruszców, jak granit czy alabaster. Zamienić akcesoria łazienkowe w dzieła sztuki - to nie jest łatwe. Mette Ditmer się udało.

Projektant

Matte Ditmer uważa, że w projektowaniu to szczegóły odgrywają największą rolę – podobnie jak w życiu. Część pracy wykonuje ręcznie, aby dopracować wszystko do perfekcji. Często sięga po unikatowe materiały, takie jak granit czy alabaster, starannie dobiera wzory oraz detale. Zwraca szczególną uwagę na kształty i kolory, ale najistotniejszy jest dla niej sam pomysł oraz jakość wykonania. Dzięki takiemu podejściu jej prace są staranne i wyraziste. W 1995 r. założyła własną firmę, która specjalizuje się w projektowaniu akcesoriów łazienkowych, a także sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia domu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię