Kubek Alessi Dressed En Plein Air, jasnoszary

MW72/89 WG Alessi Alessi
50.00 PLN
50,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW72/89 WG
Wymiary
Pojemność 300 ml
Wysokość 9 cm
Szerokość 8 cm
Materiały
Melamina
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C
Ograniczenia

Opis produktu

Kubek Alessi Dressed En Plein Air jasnoszary to rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć zużycie jednorazowych plastikowych naczyń, a równocześnie nie chcą narażać swojej codziennej zastawy i naczyń na uszkodzenie podczas plenerowych spotkań.

Naczynie Alessi ma 300 ml pojemności. Kubek stworzono z odpornej na stłuczenia melaminy. Tworzywo jest wolne od szkodliwych związków BPA.

Dressed En Plein Air to seria zaprojektowana przez Marcela Wandersa, który chciał umożliwić ludziom pikniki na świeżym powietrzu, bez konieczności korzystania z jednorazowych talerzy i sztućców i narażania domowej zastawy na przypadkowe uszkodzenie podczas transportu.
Kubek jest przystosowany do mycia w zmywarce w temperaturze do 60 stopni.

Najważniejsze cechy:

  • kolor jasnoszary
  • pojemność 300 ml
  • wykonane z melaminy wolnej od BPA
  • wytrzymałe i odporne na uszkodzenia
  • można myć w zmywarce do 60 stopni

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię