Kubek do espresso Tivoli Lolli Cup 40 ml, zielony

5001008 Tivoli Tivoli
52.00 PLN
52,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 5 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5001008
Wymiary
wysokość: 5,3 cm
Ø: 5,3 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Zielony, niewielki kubek do espresso Tivoli Lolli Cup 40 ml, przypominający kolorowe słodycze czy lizaki. Idealny do porannego espresso, białej kawy czy aromatycznej herbaty. Górna część naczynia jest rozszerzona, co sprawia, że kubek nie będzie się wyślizgiwał z dłoni. W serii Tivoli Lolli Cup znajdują się również inne kolory i rozmiary, które tworzą energetyczną całość. Naczynia można włożyć jedne w drugie, w celu zaoszczędzenia miejsca w szafce. Kubek wykonano z wysokiej jakości porcelany.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Kolekcja: Tivoli Dining

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię