Kubek do piwa termiczny Stanley Adventure 0,47L, Hammertone Lake

10-02282-249 Stanley Stanley
112.00 PLN
112,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02282-249
Wymiary
8,7 x 14,6 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek do piwa termiczny Stanley Adventure 0,47 l, Hammertone Lake pomoże dłużej utrzymać stałą temperaturę podawanego w nim napoju – zimnego do 4 h, z lodem do 15 h, zaś gorącego do 45 minut. Kubek został zaprojektowany z myślą o podawaniu piwa na biwakach czy kempingach, jednak z powodzeniem posłuży również do serwowania innych napojów.

 

Podwójne ścianki sprawiają, że kubek do piwa termiczny Stanley Adventure 0,47 l, Hammerton Lake nie wilgotnieje na zewnątrz pod wpływem znajdującego się w nim zimnego płynu ani nie parzy w dłonie, jeśli podaje się w nim gorący napój.

 

Kubki do piwa Stanley Adventure są wyprofilowane w taki sposób, że można je przechowywać lub przewozić włożone jeden w drugi.

 

Kubek jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię