Kubek Kahla DIAMONDS & PEARLS white 13 cm

726024A90072 Kahla
33.1500

Special Price 33,15 zł

Normalna cena: 39,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
726024A90072
Wymiary
Wysokość 13 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Filigranowy kubek na kawę, herbatę lub rozgrzewający zimą barszcz. Opływowy profil i pięknie uformowana linia brzegowa naczynia to gwarancja przyjemności picia.

Kolekcja Diamond & Pearls to fantazja kształtów, łuków, wygięć i zakrzywień, które nadają naczyniom przepiękny, perlisty wygląd. Zainspirowane szlachetnością diamentu. Miękkie i nieregularne linie sprawiają, że stół nabiera z nimi blasku i nastrojowego klimatu. K...
Filigranowy kubek na kawę, herbatę lub rozgrzewający zimą barszcz. Opływowy profil i pięknie uformowana linia brzegowa naczynia to gwarancja przyjemności picia.

Kolekcja Diamond & Pearls to fantazja kształtów, łuków, wygięć i zakrzywień, które nadają naczyniom przepiękny, perlisty wygląd. Zainspirowane szlachetnością diamentu. Miękkie i nieregularne linie sprawiają, że stół nabiera z nimi blasku i nastrojowego klimatu. Kolekcja zachwyca czystością bieli i niestandardowym projektem, który powstał z potrzeby tworzenia piękna, cieszenia zmysłów oraz zadziwiania funkcjonalnością.
Porcelana Diamond & Pearls to propozycja zastawy stołowej na co dzień i na wyjątkowe, uroczyste okazje. Dekoracyjny charakter naczyń pięknie łączy się z ich użytecznością i daje nieograniczone możliwości wykorzystania przedmiotów.
Harmonia formy i wrażenie aksamitnego dotyku!

Można bezpiecznie używać w mikrofalówkach, zmywarkach i piekarnikach.

Kolekcja: Kahla DIAMONDS & PEARLS

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Projektant

Specjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię