Kubek Kahla touch! FIVE SENSES Easter Kurczak 350 ml, pomarańczowy

394605A26-059 Kahla Kahla
45.00 PLN
45,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
394605A26-059
Wymiary
Pojemność 350 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Uśmiechnij się! Oryginalny kubek Kahla touch! FIVE SENSES Easter z motywem wielkanocnych kurczaków podążających za mamą kurą. Dekoracja wycięta na aksamitnej, pomarańczowej otoczce. Będzie ładnie wyglądał na wielkanocnym stole i może stać się niebanalnym prezentem dla tych, u których spędzamy święta.
Miłe w dotyku, aksamitne obicie zabezpiecza dłoń przed poparzeniem lub wyślizgnięciem się kubka na podłogę. Czysta przyjemność dla dotyku rąk!
  • Można myć w zmywarce
  • Można używać w mikrofalówce

Kolekcja wielokrotnie nagradzana: we Francji i Szanghaju w 2006, w Niemczech w 2005, Chicago 2004 (design, forma, sztuka użytkowa).
Standardowo w porcelanie Kahla mogą wystąpić różnice w rozmiarze, w zakresie do 10%.

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię