Kubek na przybory do makijażu Koziol Rio różowy przezroczysty

5828507 Koziol Koziol
9.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5828507
Wymiary
7,3 x 7,3 x 11,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Przezroczysty, różowy pojemnik na przybory kosmetyczne lub szczoteczki do zębów. Ożywia łazienkę i sprawia, że po to, co się do niego włoży, sięga się po prostu przyjemnie.

Niemiecka marka Koziol słynie na świecie z wysokiej jakości swoich produktów. 100% biodegradowalnych materiałów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy!

Kolekcja: Koziol Rio

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię