Kubek na szczoteczki Aquanova Flint szary

FLITUM-95 Aquanova
145
145,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FLITUM-95
Wymiary
}8 x 10 cm
Materiały
Marmur

Opis produktu

Marmurowy kubek Aquanova Flint to elegancki sposób na przechowywanie szczoteczek do zębów. Subtelna kolorystyka i opływowe kształty sprawiają, że prezentowane akcesorium pasuje do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. W połączeniu z innymi przedmiotami z kolekcji Flint kubek stworzy estetyczną przestrzeń wokół umywalki. Luksusowy dodatek do domowej albo hotelowej łazienki....
Marmurowy kubek Aquanova Flint to elegancki sposób na przechowywanie szczoteczek do zębów. Subtelna kolorystyka i opływowe kształty sprawiają, że prezentowane akcesorium pasuje do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. W połączeniu z innymi przedmiotami z kolekcji Flint kubek stworzy estetyczną przestrzeń wokół umywalki. Luksusowy dodatek do domowej albo hotelowej łazienki.

Marka

Aquanova to holenderska firma od ponad sześćdziesięciu lat zajmująca się tworzeniem oryginalnych kolekcji akcesoriów łazienkowych. Do ich produkcji używają poliresinu - wytrzymałego materiału składającego się z masy kamiennej i żywicy syntetycznej. Hennie Bastiaens, wybitny projektant pracujący dla Aquanova, czerpie inspirację z natury, tworząc kolekcje przypominające piasek pustyni, biel marmuru czy naturalną fakturę drewna. Nie stroni również od nowoczesnych, industrialnych form, czego przykładem są eleganckie zestawy z kolekcji Taco.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię