Kubek na szczoteczki do zębów Aquanova ONA dark grey

ONATUM-98 Aquanova Aquanova
115.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ONATUM-98
Wymiary
Wysokość: 10 cm
szerokość: 7 cm
długość: 7 cm.
Materiały
Polyresin (żywica organiczna) powleczony gumą.

Opis produktu

Designerski i zarazem minimalistyczny kubek na szczoteczki do zębów Aquanova ONA, w kolorze dark grey.
Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach domowych, wnętrzach hotelowych i postawiony na umywalce w apartamencie. Dół kubka wykonano z polyresinu – żywicy organicznej, i powleczono gumą. Górę – z czystego szkła. Geometryczne ścianki kubka mają lekko zaokrąglone na brzegi. Dzięki temu jest ujmująco przyjemny w dotyku i przyciąga wzrok estetyką.

Pomiędzy egzemplarzami mogą występować niewielkie różnice w odcieniu koloru.

Marka

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię