Kubek na szczoteczki do zębów Blomus Sono moonbeam

B69057 Blomus Blomus
69.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B69057
Wymiary
Pojemność: 300 ml
Ø 8,5 cm
wysokość: 11 cm.
Materiały
Ceramika.

Opis produktu

Okrągły kubek na szczoteczki do zębów Blomus Sono wyróżnia się prostym, delikatnym kształtem. Wykonano go w całości z odpornej na uszkodzenia i łatwej w czyszczeniu ceramiki w kolorze białym. Na zewnątrz jest matowy, natomiast w środku – błyszczący. Ma pojemność 300 ml. Kubek Sono pomoże zadbać o to, by utrzymać przybory higieny osobistej w jak najlepszym stanie. Bez problemu pomieści szczoteczki kilku członków rodziny. Można go wykorzystać także do płukania jamy ustnej, jako pojemnik na grzebienie lub na akcesoria do makijażu. Minimalistyczny design kubka na szczoteczki do zębów Sono pozwoli dopasować go do łazienki urządzonej w zgodzie z aktualnymi trendami.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  Ponieważ często pytacie jak i gdzie kupić szybko produkty Blomus, w sklepie internetowym Czerwonej Maszyny przygotowaliśmy filtr produktów dostępnych "od ręki". Można je odebrać nawet tego samego dnia w sklepie w Krakowie. Pozostałe produkty dostarczamy zazwyczaj do 2 dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię