Kubek PO: King 200 ml

P646 PO: PO:
48.30 PLN

Special Price 48,30 zł

Normalna cena: 69,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 58,65 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P646
Wymiary
8,5 x 11,1 x 14,3 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Porcelana, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Królewska porcja ulubionej kawy, herbaty czy soku! Ten porcelanowy kubek ozdobiono motywem króla gdzie korona jest pokrywką zabezpieczającą napój przed dostaniem się do środka kurzu i pyłków, a uszy króla są uchwytami ułatwiającymi trzymanie całości obiema dłońmi. Plus humorystyczny wąsik.
Produkty marki PO: to przede wszystkim piękny design połączony z codzienną funkcjonalnością. Wybierane przez klientów w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane.

Marka

Marka PO: tworzy niezwykłe produkty codziennego użytku, które powstały z połączenia innowacji, funkcjonalności i pięknego designu. Współtworzone przez znanych projektantów, którym nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne formy produktów PO: krążą tu między nowoczesnością a inspiracjami rzeźbiarskimi, kreatywnością a czymś na pozór niemożliwym do osiągnięcia. Wybierane w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane. PO: to świat użytecznych akcesoriów w iście artystycznej formie. Po prostu i „Aż”!

Projektant

Monica Tsang to młoda projektantka przemysłowa, której pasją jest ceramika. Uważa tę dziedzinę za bardzo nieprzewidywalną i romantyczną. Źródłem inspiracji jest dla niej to, co wywołuje emocje – smaki, zapachy, zdjęcia, filmy, wiersze czy gesty innych ludzi. W zaprojektowanych przez nią zastawach stołowych widać dużą wrażliwość oraz subtelność w doborze barw i wzorów. Z drugiej strony – sięga po mroczne motywy oraz surowe materiały. Dobrymi przykładami są: kolekcja naczyń „Endomo” ozdobiona motywem owadów, stojak na noże w kształcie czaszki oraz figurka rumaka „Victory”, która wyraża ideę śmierci i stworzenia.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię