Kubek Rig-Tig ABC-H 0,2l, Moomin white

Z00706-H Rig-Tig Rig-Tig
47.00 PLN
47,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00706-H
Wymiary
Śr.7,4 x 8,3H cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Kubek Rig-Tig ABC-H 0,2 l Moomin white to propozycja dla dzieci oraz dorosłych, którzy nie zagubili dziecięcej radości życia i ciekawości świata. Każdy kubek z serii ABC Moomin marki Rig-Tig jest ozdobiony konkretną literą alfabetu oraz jedną z postaci kultowej serii o Muminkach autorstwa Tove Jansson. Wybierz kubki z literami, od których zaczynają się imiona członków Twojej rodziny, lub z ulubionymi postaciami z Doliny Muminków i stwórz swoją własną wyjątkową kolekcję.

 

Kubek Rig-Tig ABC-H 0,2 l Moomin white został wykonany z trwałego tworzywa ABS. Nie stłucze się, nawet jeśli spadnie ze stołu lub kuchennego blatu. Może posłużyć do picia, ale sprawdzi się również jako kubek na szczoteczki do zębów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię