Kubek samochodowy Sagaform, Loke, 0,24 l, czarny w białe kropki

SF-5018361 Sagaform Sagaform
109.90 PLN
109,90 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SF-5018361
Wymiary
śred. 8 x 15 cm
Materiały
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Kubek samochodowy Sagaform, Loke, 0,24 l, czarny w białe kropki okaże się niezastąpionym towarzyszem podróży. Dzięki podwójnym stalowym ściankom kubek ma właściwości termiczne. Kawa lub herbata dłużej zachowają wysoką temperaturę. Co więcej kubek nie parzy w dłonie, kiedy wewnątrz znajduje się gorący napój.

 

Kubek samochodowy Sagaform, Loke, 0,24 l, czarny w białe kropki może być wygodnie obsługiwany jedną ręką. Aby skorzystać z kubka, wystarczy wcisnąć przycisk odblokowujący.

 

Pokrywka kubka jest całkowicie szczelna. Możesz spokojnie przenosić kubek w torbie czy plecaku, bez obaw o rozlanie się napoju. 

 

Kubek samochodowy Sagaform z kolekcji Loke pasuje do większości uchwytów samochodowych i ekspresów do kawy.


Kubek samochodowy należy myć ręcznie.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię