Kubek Stelton To Go Click 0,2 l, burgund

570-7 Stelton Stelton
99.60 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
570-7
Wymiary
Pojemność 0,2 l
dół Ø 6,53 cm
góra Ø 7,23 cm
wysokość 14 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Kubek To Go Click dla tych, którzy nie ruszają się z miejsca bez kawy. W drodze do pracy albo w podróży – produkt marki Stelton pozwala cieszyć się smakiem gorącego lub zimnego napoju bez ryzyka uronienia nawet jednej kropli. Kubek To Go Click zachwyca funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Został wykonany ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego ABS, wolnego od szkodliwych związków BPA i ftalanów. Podwójne ścianki chronią dłonie przed oparzeniem. Funkcja smart-click pozwala na bardzo łatwe otwarcie i zamknięcie nakrętki dozującej – przy pomocy jednego kliknięcia. Kubek został zaprojektowany w taki sposób, że umożliwia picie z każdej strony, bez ryzyka rozlania napoju. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że pije się ze zwykłego kubka, pozbawionego pokrywki. Produkt nie posiada właściwości termicznych.

Zalecenia:
 • Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani używania w mikrofalówce. Powinien być myty ręcznie
 • Należy umyć kubek przed pierwszym użyciem
 • Nie wolno używać środków czyszczących zawierających wybielacz lub chlor
 • Na wskutek gwałtownych wstrząśnięć napój może wyciekać z kubka – zaleca się ostrożność
 • Kubek nie nadaje się do użytku z napojami gazowanymi i sokami owocowymi
 • Przed zakręceniem kubka należy każdorazowo upewnić się, że zawór regulujący ciśnienie wewnątrz kubka jest otwarty. Po zakręceniu kubka należy zamknąć zawór (wciskając zakrętkę do środka)
 • Marka

  Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię