Kubek Raeder sweet heart

90548 Raeder Raeder
129.00 PLN
129,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90548
Wymiary
11x9,5 cm [wys. x śr.]
Materiały
Porcelana szkliwiona

Opis produktu

Kubek Raeder sweet heart sprawi, że każda Twoja poranna kawa czy herbata będzie przyjemna i zapewni świetny start w dalszy dzień. Kubek Raeder sweet heart jest dostępny w białym kolorze ze złotymi znaczeniami i dodatkami. Będzie idealny na każdy ciepły napój, który sobie wymarzysz!
Przygotowany z wysokiej jakości porcelany kubek Raeder sweet heart jest trwały i estetyczny. Szkliwienie sprawia, ze jego powierzchnia jest odporna nie tylko na zabrudzenia, ale również łatwa w czyszczeniu. Złote ucho pozwoli Ci komfortowo go złapać, nawet gdy jest pełen ulubionego napoju.
Kubek Raeder sweet heart idealnie sprawdzi się na prezent. Możesz podarować go komuś, kto jest bliski Twojemu sercu – wszystko z uwagi na złoty napis!

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię