Kubek termiczny Aladdin 0,35 l, biały

10-01923-021 Aladdin Aladdin
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01923-021
Wymiary
7,5 x 18,2 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, ABS, PP, TPE
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Aladdin 0,35 l, biały to naczynie wolne od BPA, z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej. Dzięki temu kubek termiczny Aladdin 0,35 l, biały utrzymuje niską temperaturę napoju do 20 godzin, a wysoką – do 3. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i elegancki wygląd.
Kubek termiczny Aladdin 0,35 l, biały został pomalowany proszkowo, przez co nie traci białej barwy. Specjalny zamek wewnątrz kubka sprawia, że napój nie wylewa się poza jego obręb. Nawet gdy kubek jest w nietypowej pozycji.
Kubek termiczny Aladdin 0,35 l, biały sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na dłuższe podróże. Ma pojemność odpowiadającą dużemu kubkowi, dlatego zabierzesz do niego wodę, ale i kawę czy herbatę.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię