Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock, 0,25 l, turkusowy

10-09314-004 Aladdin Aladdin
119.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09314-004
Wymiary
8 x 13,5 cm [śr. x wys.], wys. kubka bez pokrywki: 12 cm
Materiały
Silikon, stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock, 0,25 l, turkusowy zaspokoi Twoje potrzeby, jeśli dotychczas nie trafiłeś na w pełni szczelny kubek na kawę! Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock, 0,25 l, turkusowy został wyposażony nie tylko w specjalną blokadę, ale i dwie uszczelki z silikonu. W efekcie nie wycieknie z niego nawet kropla napoju.
Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock, 0,25 l, turkusowy jest w stanie utrzymać wysoką temperaturę do 2,5 godziny, a niską – do 4 godzin. Matowe, turkusowe wykończenie oraz ergonomiczny kształt zapewniają komfort użytkowania.
Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock, 0,25 l, turkusowy nadaje się do codziennego użytku. Zabierzesz go w podróż albo do pracy. Jest wolny od BPA i możesz myć go w zmywarce.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię