Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock™, 0,25 l, szałwiowy

10-09314-018 Aladdin Aladdin
119.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09314-018
Wymiary

wymiary: 8 x 13,5 x 12 cm (wysokość kubka bez pokrywki)

Materiały

materiał: stal nierdzewna, ABS, PP, silikon, stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock™, 0,25 l, szałwiowy został przygotowany w kolorze zgaszonej zieleni i matowym wykończeniu. Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock™, 0,25 l, szałwiowy idealnie mieści kubek herbaty albo kawy. Został przygotowany z tworzywa wolnego od BPA, w pełni bezpiecznego dla Twojego zdrowia.
Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock™, 0,25 l, szałwiowy ma dwie uszczelki, które gwarantują szczelność w obszarze przy ustniku. Co więcej, dzięki systemowi próżniowemu, utrzymuje wysoką temperaturę przez 2,5 godziny, a niską – przez 4,5 godziny.
Kubek termiczny Aladdin Cafe Leak-lock™, 0,25 l, szałwiowy zabierzesz ze sobą wszędzie. Pasuje do torebki, plecaka, a także większości uchwytów samochodowych i rowerowych. Można wygodnie myć go w zmywarce.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię