Kubek termiczny Aladdin Java Leak-lock™ 0,47 l, szałwiowy

10-06646-020 Aladdin Aladdin
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-06646-020
Wymiary

wymiary: 8 x 19 x 18,2 cm (wysokość kubka bez pokrywki)

Materiały

materiał: stal nierdzewna, ABS, PP, silikon, stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Kubek termiczny Aladdin Java Leak-lock™ 0,47 l, szałwiowy to wygodny wybór do pracy i na wyjazdy. Produkt został przygotowany ze stali nierdzewnej. Kubek termiczny Aladdin Java Leak-lock™ 0,47 l, szałwiowy ma podwójne ścianki, dzięki temu utrzymuje do 4 godzin wysoką temperaturę, a do 6 godzin – niską.
Kubek termiczny Aladdin Java Leak-lock™ 0,47 l, szałwiowy jest dostępny w kolorze przygaszonej zieleni. Malowanie proszkowe sprawia, że farba nie schodzi nawet mimo mycia w zmywarce. Model został przygotowany bez użycia BPA.
Kubek termiczny Aladdin Java Leak-lock™ 0,47 l, szałwiowy został dopasowany do uchwytów rowerowych i samochodowych. Z taką pojemnością sprawdzi się też w torebce czy plecaku. Specjalny system blokady ustnika zapobiega rozlaniu.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię