Kubek termiczny Aladdin Mocca Leak-lock™ 0,35 l, szałwiowy

10-09363-017 Aladdin Aladdin
134.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09363-017
Wymiary

wymiary: 8 x 16,9 x 15,3 cm (wysokość kubka bez pokrywki)

Materiały

materiał: stal nierdzewna, ABS, PP, silikon, stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Kubek termiczny Aladdin Mocca Leak-lock™ 0,35 l, szałwiowy to kubek przystosowany do dużego kubka kawy czy herbaty albo innego napoju. Kubek termiczny Aladdin Mocca Leak-lock™ 0,35 l, szałwiowy został przygotowany z podwójnych ścianek stalowych, przez co dobrze trzyma temperaturę – do 3 godzin wysoką i do 5,5 niską.
Kubek termiczny Aladdin Mocca Leak-lock™ 0,35 l, szałwiowy jest dostępny w kolorze zgaszonej zieleni. Matowe wykończenie jest przyjemne dla dłoni. Cały kubek możesz czyścić w zmywarce.
Kubek termiczny Aladdin Mocca Leak-lock™ 0,35 l, szałwiowy to został wyposażony w podwójny zestaw uszczelek, który zapewnia stuprocentową szczelność przy ustniku. Model jest dopasowany rozmiarem do uchwytów samochodowych i rowerowych większości marek. Zabierzesz go do pracy, ale i na wycieczkę za miasto.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię