Kubek termiczny Corkcicle Blue Confetti 475 ml

POK2116PBC Corkcicle Corkcicle
180.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
POK2116PBC
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Blue Confetti 475 ml to świetny pomysł dla osób zapominalskich lub zabieganych! Jeśli często zdarza Ci się przygotować gorącą kawę czy herbatę, po czym zapomnieć o niej lub zostać zarzuconym nagle dużą liczbą zadań „na wczoraj”, kubek termiczny jest świetną propozycją!

Kubek termiczny Corkcicle Blue Confetti 475 ml dzięki szczelnej pokrywce oraz dobrze izolowanym ściankom pozwala przez długi czas zachować temperaturę płynu znajdującego się wewnątrz naczynia. Gorące płyny zachowają ciepło przez nawet 3 godziny, a zimne pozostaną schłodzone nawet przez 9 godzin!

Kubek termiczny Corkcicle Blue Confetti 475 ml to naczynie o nowoczesnym designie i kolorze, który przyciąga spojrzenia! Wybierz go, jeśli lubisz otaczać się nietuzinkowymi przedmiotami.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię