Kubek termiczny Corkcicle Gloss Rose Quartz 355 ml

2312GRQ Corkcicle Corkcicle
110.00 PLN
110,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2312GRQ
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Gloss Rose Quartz 355 ml to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość materiałów użytych do produkcji, funkcjonalność oraz ponadczasowy i modny design. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz go zabrać ze sobą właściwie wszędzie.

Kubek termiczny Corkcicle Pink Party 355 ml docenisz w wielu miejscach, także w domu. To świetne rozwiązanie, jeśli często robisz sobie herbatę lub zimny napój, po czym… zapominasz o nich! Niestety, gdy już przypomnisz sobie o tym fakcie, płyny prawdopodobnie będą miały temperaturę pokojową, co sprawia, że ich wypicie nie będzie już zbyt przyjemne.

Kubek termiczny Corkcicle Pink Party 355 ml to także świetny sposób na zabranie ze sobą gorącej kawy czy herbaty w drogę do pracy, a nawet do biura, jeśli na miejscu nie masz dostępu do czajnika.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię