Kubek termiczny Corkcicle Gloss Turquoise 475 ml

2116GT Corkcicle Corkcicle
100.00 PLN

Special Price 100,00 zł

Normalna cena: 125,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 125,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116GT
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Gloss Turquoise 475 ml to funkcjonalne i zarazem designerskie naczynie. Jeśli często wychodzisz z domu w ostatniej chwili, pewnie znasz problem niedopitej kawy czy herbaty (a często nawet nieprzygotowanej!). Od teraz to nie problem – wystarczy przygotować napój, wlać do kubka termicznego i zabrać ze sobą na uczelnię, do pracy czy nawet na zakupy!

Kubek termiczny Corkcicle Gloss Turquoise 475 ml ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jego schowanie do torebki czy plecaka nie sprawi Ci żadnego problemu. Płyny znajdujące się we wnętrzu zachowują swoją temperaturę przez kilka godzin – gorące przez 3, a zimne nawet przez 9.

Kubek termiczny Corkcicle Gloss Turquoise 475 ml to świetny pomysł na prezent także dla zapominalskich. Jeśli często zapominasz o przygotowanym napoju, a po kilku godzinach odkrywasz (ze smutkiem!), że jest on już w temperaturze pokojowej, wystarczy, że przygotujesz go w kubku termicznym!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię