Kubek termiczny Corkcicle Gunmetal 475 ml

2116EGM Corkcicle Corkcicle
155.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116EGM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Gunmetal 475 ml to świetny wybór zarówno do domu, jak i biura. Jeśli doskonale znasz problem przygotowania sobie napoju, o którym zapomnisz lub którego wypicie nie będzie możliwe z racji nagłej dużej liczby zadań, sięgnij po ten produkt!

Minimalistyczny design i stalowy kolor przyciągający spojrzenie to tylko część zalet kubka termicznego! To funkcjonalne naczynie utrzyma temperaturę gorących płynów przez 3 godziny, a tych zimnych – nawet przez 9 godzin.

Kubek termiczny Corkcicle Gunmetal 475 ml ma dużą pojemność, dzięki czemu jednorazowo możesz przygotować w nim większą ilość napoju, szczególnie jeśli lubisz delektować się nim przez dłuższy czas. Nie martw się już o błyskawiczne stygnięcie lub ocieplanie!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię