Kubek termiczny Corkcicle Neon Lights Yellow 475 ml

2116DNY Corkcicle Corkcicle
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116DNY
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Neon Lights Yellow 475 ml to naczynie, które łączy sobie w zarówno nietypowy, ale estetyczny wygląd, jak i funkcjonalność, którą z pewnością docenisz, i to nie jeden raz!

Kubek termiczny Corkcicle Neon Lights Yellow 475 ml docenisz zarówno w domu, jak i biurze. Jeśli często przygotowujesz sobie gorący napój (kawę, herbatę lub coś innego), po czym o tym zapominasz lub nagle musisz zająć się „zadaniem na wczoraj”, z pewnością dobrze wiesz, jak szybko napoje stygną w zwykłym kubku!

Dzięki kubkowi termicznemu ten problem stanie się przeszłością! Szczelne wieczko oraz izolowane ścianki pozwalają na zachowanie temperatury zawartości. Gorące płyny pozostaną takimi przez około 3 godziny, a zimne – nawet przez 9 godzin!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię