Kubek termiczny Corkcicle Pink Party 475 ml

POK2116PPP Corkcicle Corkcicle
180.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
POK2116PPP
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Rose Pink Party 475 ml to rozwiązanie problemu zapomnianych herbat czy kaw! Jeśli często zdarza Ci się przygotować napój, po czym zapomnieć o nim i zostawić go na blacie kuchennym czy biurka, kubek termiczny sprawi, że po kilku godzinach napój nadal będzie w odpowiedniej temperaturze!

Kubek termiczny Corkcicle Rose Pink Party 475 ml dzięki szczelnej pokrywce i dobrze izolowanym ściankom skutecznie zapobiega ucieczce (lub wręcz przeciwnie: dostawaniu się) ciepła z wnętrza. Dzięki temu zimne płyny pozostaną orzeźwiające nawet przez 9 godzin, a gorące utrzymają temperaturę do 3 godzin.

Kubek termiczny Corkcicle Rose Pink Party 475 ml to świetny pomysł na funkcjonalny i zarazem estetyczny prezent!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię