Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 475 ml

2116SUM Corkcicle Corkcicle
155.00 PLN
155,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116SUM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 475 ml to rozwiązanie, które przyda Ci się zarówno w domu, jak i pracy. Często przygotowujesz sobie coś do picia (szczególnie gorącą kawę lub herbatę), po czym zapominasz o tym fakcie? Odkryciu po kilku godzinach z pewnością towarzyszy rozczarowanie – zimny napój (który pierwotnie taki nie był) mało komu sprawia przyjemność!

Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 475 ml ograniczy te problemy! Wystarczy, że wlejesz kawę czy herbatę do środka i zamkniesz kubek wieczkiem. To pozwoli na zachowanie temperatury zawartości – gorące płyny będą takie przez około 3 godziny, a zimne nawet przez 9 godzin!

Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 475 ml to także świetny pomysł na prezent, szczególnie jeśli obdarowana osoba lubi przedmioty o nietuzinkowym i charakterystycznym wyglądzie.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię