Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czarny

567100 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
154,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567100
Wymiary
Pojemność: 0,35 L
Wysokość: 19 cm
Materiały
90% stali z recyklingu, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

"

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czarny to propozycja, która powinna szczególnie zainteresować osoby, którym nie jest obojętny los środowiska. I nic dziwnego – do produkcji prezentowanego produktu w aż 90% posłużyła stal pochodząca z recyklingu. Wcale nie oznacza to gorszych parametrów produktu!

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czarny docenisz zarówno latem, jak i zimą – naczynie może utrzymywać zarówno wysoką temperaturę zawartości (nawet do 6 godzin), jak i niską (do 12 godzin). To oznacza, że dosłownie na wyciągnięcie ręki będziesz mieć gorącą kawę lub herbatę czy zimny napój, który przed wyjściem z domu trzymałeś w lodówce.

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czarny może być myty w  zmywarce, dzięki czemu jego wyczyszczenie nie będzie żadnym problemem.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię