Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czekoladowy

567102 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
154,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567102
Wymiary
Pojemność: 0,35 L
Wysokość: 19 cm
Materiały
90% stali z recyklingu, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czekoladowy to produkt, do którego stworzenia została użyta stal pochodząca z recyklingu (w aż 90%). Wcale nie oznacza to jednak, że jego właściwości są gorsze niż w przypadku innych produktów tego typu – wręcz przeciwnie!

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czekoladowy nadaje się do użytku o każdej porze roku. W czasie zimy pozwoli Ci na zabranie ze sobą gorącej kawy lub herbaty, a w porze letniej – zimnego napoju, który pozostanie takim przez nawet do 12 godzin.

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, czekoladowy może być myty w zmywarce, dzięki czemu nie musisz martwić się problemem z myciem naczynia o takich rozmiarach.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię