Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, szałwiowy

567103 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567103
Wymiary
Pojemność: 0,35 L
Wysokość: 19 cm
Materiały
90% stali z recyklingu, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, szałwiowy to produkt, który przyda Ci się i latem, i zimą. To zasługa jego właściwości: podwójne ścianki z próżnią pomiędzy pozwalają na długie utrzymanie temperatury płynów znajdujących się w środku kubka. Gorące płyny pozostaną takie przez nawet 6 godzin, a zimne – do 12 godzin.

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, szałwiowy został wyprodukowany ze stali pochodzącej z recyklingu (aż 90% to materiał z odzysku). Jego niewielkie rozmiary pozwalają na używanie go z pomocą jednej ręki – pokrywka ma łatwy system otwarcia, wystarczy kliknąć.

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup z recyklingu, 0,35 l, szałwiowy może być myty w zmywarce.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię