Kubek termiczny stalowy Stanley Classic 470 ml, biały

10-06439-032 Stanley Stanley
179.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-06439-032
Wymiary
Ø 7,3 x 22,2 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Klasyczny stalowy kubek termiczny z serii Stanley Classic 470 ml w białym kolorze. Kubek posiada system prostego rozszczelnienia jednym przyciskiem, dzięki czemu możesz używać tylko jednej ręki do jego obsługi. Kubek Stanley z serii Classic został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.
Zalety kubka Stanley Classic 470 ml:

 • pokrywę kubka można łatwo rozkręcić by dokładnie umyć każdy z elementów
 • zamknięcie z długim gwintem, daje gwarancję 100% szczelności
 • kubek pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych
 • można go myć w zmywarce.


 • Kubek termiczny utrzymuje stałą temperaturę:

  cieczy ciepłych: do 7 h
  cieczy zimnych: do 10 h
  cieczy zamrożonych: do 30 h.

  Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury.
  Wskazówka:Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed wlaniem do niego właściwych napoju, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

  Marka

  Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię