Kubek termiczny stalowy Stanley Trigger Classic 470 ml, granatowy

10-06439-033 Stanley Stanley
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-06439-033
Wymiary
Pojemność: 0,47 l
średnica: 7,3 cm
wysokość: 22,2 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny stalowy Stanley Trigger Classic 470 ml, granatowy

Kubek został wykonany z stali nierdzewnej 18/8 bardzo wytrzymałej i naturalnie wolnej od BPA. Pomiędzy dwoma ściankami kubka zastosowano próżnię, która pomaga w utrzymaniu pożądanej temperatury napoju- gorącego 7 godzin, zimnego 10 a lodu nawet 30 godzin.
Pokrywę kubka można łatwo rozkręcić by dokładnie umyć każdy z elementów. Kubek może być myty zarówno ręcznie jak i w zmywarce.
Zamknięcie kubka ma długi gwint co gwarantuje 100% szczelności. Kubek jest dopasowany do większości standardowych uchwytów samochodowych i rowerowych.

Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury.
Wskazówka:Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed wlaniem do niego właściwych napoju, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię