Kubek termiczny Stanley Adventure 230 ml, czarny

10-02887-028 Stanley Stanley
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 3-5 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02887-028
Wymiary
Pojemność: 0,23 l
średnica: 7 cm
wysokość: 14,5 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley Adventure 230 ml, czarny

Kubek z serii Adventure został wykonany z stali nierdzewnej 18/8 bardzo wytrzymałej i naturalnie wolnej od BPA. Pomiędzy dwoma ściankami kubka zastosowano próżnię, która pomaga w utrzymaniu pożądanej temperatury napoju- gorącego 3 godziny, zimnego 4 a lodu nawet 16 godzin.
Kubek posiada dwie nakrętki które można używać razem lub oddzielnie. Nakrętka z uchwytem pozwala na szczelnie zamknięcie i bezpieczne przenoszenie go z miejsca na miejsce. Wewnętrzna pokrywka natomiast posiada otwór do picia.
Pokrywy kubka można łatwo rozkręcić by dokładnie umyć każdy z elementów. Kubek może być myty zarówno ręcznie jak i w zmywarce. Z uwagi na mały rozmiar pasuje do większości ekspresów do kawy. Kubek jest dopasowany również do większości standardowych uchwytów samochodowych i rowerowych.

Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury.
Wskazówka:Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed wlaniem do niego właściwych napoju, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię