Kubek termiczny Stanley Switchback adventure 0,47L, czarny

10-02285-021 Stanley Stanley
170.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02285-021
Wymiary
Ø 7,3 cm
Wysokość 23,4 cm
Materiały
Stal nierdzewna, plastik
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley SWITCHBACK ADVENTURE - czarny 0.47L, utrzymany w jednolitym, czarnym kolorze stalowy kubek, który sprosta wszelkim warunkom i będzie idealnym kompanem podczas każdej podróży. 

W kubku o pojemności 0,47 l wykonanym z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8 z łatwością przewieziesz swoją ulubioną kawę. Dzięki zastosowaniu technologii próżniowej możesz utrzymać temperaturę gorącego napoju 7 godzin, zimnego 9, a lodu nawet 36 godziny.

Dostęp do zawartości kubka w klasycznym, czarnym kolorze to tylko kliknięcie w przycisk - rozszczelnienie jest możliwe nawet przy użyciu jednej ręki, co okaże się pomocne podczas prowadzenia auta. Co istotne kubek pasuje do większości uchwytów samochodowych, a dodatkowa klapka przy ustniku zapewnia całkowitą szczelność i chroni go przed zabrudzeniem. Kubek można łatwo rozkręcić, aby umyć każdą część produktu w zmywarce, a silikonowy uchwyt w kształcie obręczy ułatwia przenoszenie za pomocą jedynie dwóch palców. 

Cechy produktu:

  • kolor - czarny
  • materiał - stal nierdzewna, plastik
  • pojemność - 0,47 l
  • średnica - 7,3 cm
  • wysokość - 23,4 cm

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię