Kubek termiczny Stanley SWITCHBACK™ Adventure 350 ml, czarny

10-02284-016 Stanley Stanley
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02284-016
Wymiary
Pojemność: 0,35 l
średnica: 7,3 cm
wysokość: 19,6 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley SWITCHBACK™ Adventure 350 ml, czarny

Kubek z serii Adventure został wykonany z stali nierdzewnej 18/8 bardzo wytrzymałej i naturalnie wolnej od BPA. Pomiędzy dwoma ściankami kubka zastosowano próżnię, która pomaga w utrzymaniu pożądanej temperatury napoju- gorącego 7 godzin, zimnego 9 a lodu nawet 36 godzin.
Kubek posiada system SWITCHBACK™ to dodatkowa klapka przy ustniku, która zapewnia 100% szczelności i chroni kubek przed zabrudzeniem
Silikonowy uchwyt w kształcie obręczy, pozwala na wygodne przenoszenie kubka używając do tego tylko dwóch palców. Pokrywkę kubka można łatwo rozkręcić by dokładnie umyć każdy z elementów. Kubek może być myty zarówno ręcznie jak i w zmywarce. Kubek jest dopasowany również do większości standardowych uchwytów samochodowych i rowerowych.

Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury.
Wskazówka:Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed wlaniem do niego właściwych napoju, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię