Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25L, czarny

10-09849-010 Stanley Stanley
131.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09849-010
Wymiary
6,8 x 16,9 cm [śr. x wys.], wys. kubka bez pokrywki: 13,2 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25 l, czarny dzięki próżni pomiędzy dwoma ściankami utrzymuje gorącą temperaturę napoju do 3 godzin, zimnego do 4, a zimnego z kostkami lodu aż do 22 godzin. 

 

Kubek można wygodnie obsługiwać jedną ręką. Aby się z niego napić, wystarczy lekko go przechylić i wcisnąć przycisk na pokrywce. Kubek jest całkowicie szczelny.

 

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25 l, czarny pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych, co czyni z niego świetnego towarzysza każdej podróży. Prawdopodobnie kubek zmieści się również pod Twoim ekspresem do kawy.

 

Pokrywkę kubka można całkowicie rozkręcić, by dokładnie umyć każdą jej część. 

 

Kubek jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię