Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25L, granatowy

10-09849-012 Stanley Stanley
129.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09849-012
Wymiary
6,8 x 16,9 cm [śr. x wys.], wys. kubka bez pokrywki: 13,2 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25 l, granatowy dzięki próżni pomiędzy dwoma ściankami utrzymuje gorącą temperaturę napoju do 3 godzin, zimnego do 4, a zimnego z kostkami lodu aż do 22 godzin. 

 

Kubek można wygodnie obsługiwać jedną ręką. Aby się z niego napić, wystarczy lekko go przechylić i wcisnąć przycisk na pokrywce. Kubek jest całkowicie szczelny.

 

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,25 l, granatowy pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych, co czyni z niego świetnego towarzysza każdej podróży. Prawdopodobnie kubek zmieści się również pod Twoim ekspresem do kawy.

 

Pokrywkę kubka można całkowicie rozkręcić, by dokładnie umyć każdą jej część. 

 

Kubek jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię