Kubek termiczny Stanley Trigger 0,47L, Blaze Orange

10-06439-222 Stanley Stanley
210.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-06439-222
Wymiary
7,3 x 22,2 cm [śr. x wys.], wysokość kubka bez pokrywki: 18,6 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,47 l, Blaze Orange dzięki próżni pomiędzy dwoma ściankami utrzymuje gorącą temperaturę napoju do 7 godzin, zimnego do 10, a zimnego z kostkami lodu aż do 30 godzin. Intensywny pomarańczowy kolor sprawia, że kubek łatwo znaleźć w bagażu.

 

Kubek można wygodnie obsługiwać jedną ręką. Aby się z niego napić, wystarczy lekko go przechylić i wcisnąć przycisk na pokrywce. Kubek jest całkowicie szczelny.

 

Kubek termiczny Stanley Trigger 0,47 l, Blaze Orange pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych, co czyni z niego świetnego towarzysza każdej podróży.

 

Pokrywkę kubka można całkowicie rozkręcić, by dokładnie umyć każdą jej część. 

 

Kubek jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię