Kubek termiczny Stelton To-Go Click 0,2 l, soft dark forest

675-26 Stelton Stelton
155.00 PLN
155,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
675-26
Wymiary

Ø7,2 cm, wysokość: 14 cm

Materiały
Stal nierdzewna malowana proszkowo, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Kubek termiczny Stelton To-Go Click 0,2 l soft dark forest to komfortowy kubek termiczny o pojemności 200 ml. Jest niewielki i poręczny, dzięki czemu możesz go zabrać w podróż lub do pracy. Znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku zimnych, jak i gorących napojów.


Naczynie posiada ścianki z podwójnej stali, które przez długi czas utrzymują temperaturę płynu. Do produkcji kubka wykorzystano zarówno stal, jak i wysokiej klasy tworzywo sztuczne. To wysokiej klasy produkt, odporny na wszelkie uszkodzenia.


Kubek termiczny Stelton To-Go Click 0,2 l soft dark forest umożliwia picie z dowolnego miejsca dzięki zastosowaniu specjalnego wieka. Jego otwieranie i zamykanie jest bardzo proste – wystarczy jedno wciśnięcie.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię