Kubek termiczny Stelton To-Go Click Moomin 0,2 l, camping

1370-8 Stelton Stelton
155.00 PLN
155,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1370-8
Wymiary
Ø 7.2 cm, wysokość 14 cm
Pojemność: 0.2 l
Materiały
Stal nierdzewna malowana proszkowo, tworzywo PP

Opis produktu

Kubek termiczny Stelton To-Go Click Moomin 0,2 l campign to komfortowy kubek, z którego pije się dokładnie tak, jak ze zwykłego kubka! Dzięki uroczym wzorom przedstawiającym Muminki, przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Kubek ma 200 ml pojemności.


Aby zamknąć lub otworzyć kubek, wystarczy nacisnąć jego wieko. Pić z kolei można z każdej strony – to naczynie w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu. Jest przeznaczone zarówno na gorące, jak i zimne napoje.


Kubek termiczny Stelton To-Go Click Moomin 0,2 l campign został wykonany z malowanej proszkowo stali oraz tworzywa sztucznego. Kubek doskonale sprawdza się w codziennym stosowaniu. Możesz zabrać go na spacer, w trasę, a także do pracy lub szkoły.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię