Kubek termiczny XDDesign 400 ml, czarny OU

P432.221 XDDesign XDDesign
39.20 PLN

Special Price 39,20 zł

Normalna cena: 49,00 zł

Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P432.221
Wymiary
Pojemność 400 ml
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Produkt z działu Outlet. Egzemplarz posiada drobną wadę systemu odklikania, po kliknięciu w biały przycisk w celu napicia się przycisk luźno opada co może powodować mały dyskomfort podczas picia jednak nie wpływa to na szczelność kubka, a przedstawiona wada nie powoduje przeciekania.

Oryginalny kubek termiczny w czarnym kolorze!
Specjalny system zamykania i otwierania kubka sprawia, że wyjątkowo łatwo się go obsługuje: wystarczy od góry wcisnąć przycisk by otworzyć kubek i móc się z niego wygodnie napić. Podwójne ścianki stanowią doskonałą izolację i sprawiają, że wewnątrz długo utrzymuje się wysoka lub niska temperatura wlanego do niego napoju.
Designerskie wykonanie pod znakiem holenderskiej kreatywności!

Marka

XDDesign to wyższy poziom przedmiotów codziennego użytku! Holenderskie tradycje i niezwykłe wzornictwo stosowane przez projektantów XDDesign sprawiły, że ich produkty wielokrotnie nagradzano za połączeniu designu i kreatywności, która zmieniała na pozór zwykłe przedmioty w fantastyczne upominki o nowatorskich kształtach. Wśród propozycji XDDesign znajdują się akcesoria lifestyle(codziennie wykorzystywane w domach) i outdoor (zabierane na świeże powietrze) oraz szereg praktycznych urządzeń o prostych funkcjach i niezwykłym wyglądzie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię