Kubek z podstawką/pokrywką Stelton Theo 200 ml

X-632 Stelton Stelton
116.00 PLN
116,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-632
Wymiary
Pojemność 200 ml
Ø 8 cm
wysokość 8 cm

Opis produktu

Kubek z kolekcji Stelton Theo to idealny prezent dla osób kochających herbatę. Wykonane z kamionki naczynie łączy w sobie naturalne piękno i prostotę. Kubek jest wyposażony w bambusową podkładkę, która może jednocześnie pełnić rolę pokrywki. Podłożona pod kubek, ochroni stół przed zaciekami (pierścieniami), a jako pokrywka – zachowa ciepło naparu. Ten praktyczny drobiazg sprawi, że delektowanie się herbatą będzie jeszcze przyjemniejsze.

Kolekcja Theo została nagrodzona w 2015 roku iF Design Award.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię