Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, limonkowy

MP1105 Bovlo Bovlo
90.00 PLN
90,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1105
Wymiary
120x100x80 mm, pojemność 350 ml
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, limonkowy to praktyczny wybór do każdej kuchni. Niewielkie naczynie ze stali emaliowanej i o pojemności 300 ml będzie idealne do podgrzania mniejszej ilości jedzenia czy składników. Nie zajmuje także wiele miejsca, co z pewnością docenisz, jeśli Twoje kuchenne szafki dosłownie pękają w szwach.

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, limonkowy może być używany na kuchence każdego rodzaju (także indukcyjnej) oraz w piekarniku, do 250 stopni Celsjusza. To zasługa wykonania naczynia z emaliowanej stali, która została także ręcznie pokryta szkliwem. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że kolor nie zacznie blaknąć nawet po dłuższym użytkowaniu.

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, limonkowy ma przyjemny dla oka wygląd – dzięki temu zrywa z klasycznym wyglądem metalowego kubka, który zazwyczaj nie kojarzy się dobrze szczególnie starszym użytkownikom kuchni.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię