Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, różowy

MP1103 Bovlo Bovlo
90.00 PLN
90,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1103
Wymiary
120x100x80 mm, pojemność 350 ml
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, różowy to interesująca propozycja, jeśli klasyczne garnki uważasz za zbyt ciężkie i duże, a często musisz podgrzać niewielką ilość jedzenia czy składników. Kubek ze stali emaliowanej, o pojemności 300 ml, będzie świetnym wyborem do każdej kuchni!

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, różowy został pomalowany ręcznie, a wzór na powierzchni pokryto warstwą szkliwa. Dzięki temu masz pewność, że kolory nie będą blaknąć w wyniku używania czy mycia naczynia.

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, różowy może być przez Ciebie używany zarówno w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza), jak i na kuchence każdego rodzaju, w tym indukcyjnej. Dzięki temu nie musisz martwić się tym, że zakupiony kubek okaże się nietrafiony.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię