Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, żółty

MP1104 Bovlo Bovlo
90.00 PLN
90,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1104
Wymiary
120x100x80 mm, pojemność 350 ml
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, żółty to interesująca propozycja do każdej kuchni, szczególnie jeśli często podgrzewasz niewielkie ilości składników czy jedzenia, a tradycyjne garnki są za duże i wymagają za wiele energii do ogrzania.

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, żółty został wyprodukowany z emaliowanej stali i ma 300 ml pojemności. Kubek został ręcznie pomalowany i pokryty szkliwem, dzięki czemu masz gwarancję, że kolor nie zacznie blaknąć nawet po długim użytkowaniu.

Kubek z uchem Bovlo Mind Pop, żółty może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych, a także w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza). To czyni z niego naprawdę uniwersalne naczynie – zarówno do zimnej, jak i gorącej zawartości.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię