Kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, niebieski

17902743 Bloomingville Bloomingville
104.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902743
Wymiary
10,5x9,5 cm
Materiały
kamionka

Opis produktu

Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, niebieski to świetna propozycja, jeśli szukasz nietypowego kubka, który nie będzie wyglądał jak z fabryki! W przypadku tego produktu jest to zasługą ręcznego wykonania z kamionki. Zarówno proces produkcji, jak i sam materiał sprawiają, że każdy kubek będzie niepowtarzalny, a już z pewnością niesymetryczny!


Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, niebieski jest też funkcjonalny – ma aż 500 mililitrów pojemności, dzięki czemu jednorazowo przygotujesz większą ilość herbaty czy kawy. To także świetne naczynie do nalania sobie zupy, jeśli wszystkie miski lub głębokie talerze są brudne.


Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, niebieski może być myty w zmywarce i podgrzewany w mikrofalówce. Nie nadaje się do użytku w piekarniku!

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię